Szkoła Muzyczna UNDERGROUND

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/51 opinia
Dla użytkownika Szkoła Muzyczna UNDERGROUND

O mnie

Jestem założycielem Szkoły Muzycznej UNDERGROUND w Knurowie. Od 16 lat zajmuję się edukacją muzyczną jako gitarzysta i dyplomowany nauczyciel w PSM I i II st. w Gliwicach.

Kontakt z uczniami w różnym wieku - od najmłodszych po mocno dorosłych ;) sprawił, że wiem jak w prosty i przystępny sposób nauczyć Cię grać na instrumencie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z pracownikami naszej szkoły, z którymi stanowimy zespół ludzi pełnych zapału i zaangażowania - wszystko po to, by zajęcia z nami były owocne i przynosiły radość.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2006
Akademia Muzyczna Katowice
Magister
instrumentalistyka - gitara
Kursy i szkolenia
07.2016
Warsztaty Jazzowe Chodzież 2016
07.2019
Warsztaty Jazzowe Puławy 2019
Doświadczenie
08.2020 - aktualnie
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Gliwicach
Praca w szkole muzycznej daje mi szerokie spojrzenie i doświadczenie metodyczne, dzięki czemu wiem, jak dopasować lekcje do Twoich potrzeb i uczyć w przystępny, przyjazny sposób.

Ostatnie opinie

wystawiono opinii: 1
animowy gość
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
22 lutego 2021

Zajęcia profesjonalne są ale nie wiem czemu tutaj pisze dod 40 złotych do 0 złotych za 45 minut tylko a w reaulu się płaci 60 zł ?

UNDERGROUND Damian Stroka

Dziękujemy za opinię. W naszej ofercie oprócz zajęć indywidualnym mamy także lekcje w duetach i zespołach (gitara i ukulele) gdzie płaci się odpowiednio 150 zł albo 100 zł za miesiąc. Wtedy wychodzi koszt jednej lekcji nawet 25 zł (przy zespołach).
Szczegółowo jest to wyjaśnione w naszym cenniku na stronie: https://szkola-underground.pl/cennik

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.